czwartek, 16 maja 2013

cisza przed burzą ...Może nie dosłownie, ale napewno szykuje się owa tęcza po burzy. Tak, tak, irysy zaczynają kwitnąć ! Zaczęły te w stawie :

A na jutrzejszy spektakl szykuje się Fancy Dress.
 
Reszta też niczego sobie, tylko patrzeć, jak zakwitnie ...


6 komentarzy:

 1. Barashko, gdybyś sfotografowała swoje irysy na innym tle niż woda - nie poznałabym ich !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłka, nie będzie inaczej. Irysy wsadzam wzdłuż stawu, stąd i zdjęcia nad wodą. Przynajmniej mam jakiś znak rozpoznawczy (staw i dwie stare lipy) w tej inernetowej przestrzeni ogrodowej.

   Usuń
 2. Kocham te widoki – ich majestatyczne kwiatostany wywołują uśmiech na mych ustach, które szepczą:
  – Witajcie moje kochane w krainie Barashki, jak was długo nie było? Bardzo, bardzo tęskniłem…
  I.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, słodzisz, słodzisz ... Masz po stokroć większe doznania w swoim ogrodzie ;) Ale bardzo miło słuchać takich komplementów - dziękuję. A jak tam u Ciebie w krainie TB ?

   Usuń
 3. Mój Jazland wraz Akacjolanem szykuje się na kolejny FESTIVALUS oby tylko pogoda dopisała i zrobiło się nieco chłodniej bo jak będą takie upały jak dziś (30*C)to do 1 czerwca wszystko przekwitnie. Ale sprawdziłem pogodę na najbliższy tydzień i ma się ochłodzić co wyhamuje otwieranie się kwiatów. OBY!
  I.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, irysy przyspieszyły z racji na te upały, a u mnie to już na maksa. Te parę dni chłodu, co przyszły w zeszłym tygodniu, ostudziły zapędy chociażby Fancy Dress, bo też by zakwitła w połowie maja. Powodzenia na Festivalusie !!!

   Usuń