niedziela, 20 lipca 2014

gospodyni ...Gospodyni, że ho, ho ...Powoli zaczyna mieć swoje ścieżki i zdanie. Wie, gdzie i co ...

A ja goniąc z aparatem, próbuję złapać cokolwiek, aniżeli tył Zuzanny ... Marnie mi to wychodzi, bo dzieciątko tak żywiołowe, że zrobienie jakiegokolwiek zdjęcia graniczy z cudem. 

Poświęcam nawet kwiatki, by zająć czymś jej ciekawe świata paluszki, które dotykają i targają wszystko.Fajna "przekupa", no nie ?  ;)


6 komentarzy:

 1. Fajna, szkoda tylko, że tak szybko wyrośnie :))
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i szkoda, ale gdyby cały czas taka była, to zamęczyłaby człowieka ;) A tak, to wielka niewiadoma stoi przed nami :) bo zmienia się z miesiąca na miesiąc.

   Usuń
 2. Dałaś jej na imię Zuzia, to masz istotkę wszędobylską. Mam kontakt z dużą ilością dzieci. Niektóre imiona to swoiste wizytówki. Moja Karolina też ma imię z naznaczoną osobowością.
  Oczy tej istotki są niesamowite.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest córeczka mojego brata, a imię wybrano, gdy jej jeszcze nie było w planach - z 10 lat temu ? Coś koło tego. W takim razie szykujemy się na "erupcję wulkanu", ha, ha, ha ...

   Usuń
 3. Mam trzy takie "przekupy", w tym jedną Zuzankę. Rosną i rosną, stają się inne, ale stale są cudowne i, co ważne, w ogrodzie stają się znowu małymi dziewczynkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W świecie roślin i zwierząt każdy na nowo staje się małym dzieckiem, jeśli oczywiście umie i chce przejść przez tą niewidzialną bramkę tajemniczego ogrodu ... ;) Pozdrawiam.

   Usuń